Aleksander Wilanowski, pionier nordic walkingu w Polsce, zaprasza na szkolenia!

Aleksander Wilanowski - jeden z pionierów nordic walkingu w Polsce, autor książki "Nordic walking dla każdego", oraz pierwszego w Polsce filmu instruktażowego. To on wprowadził do Polski kursy Instruktorskie z zakresu Nordic Walking.

Fizjoterapeuta, instruktor szkoleniowiec. Właściciel szkoły Nord Walk, sieci salonów masażu we Wrocławiu i sklepu sportowego NordicSklep.pl. Jego szkolenia ukończyło już ponad 1500 Instruktorów, pomocników
i szkoleniowców. 


Prowadzi kursy instruktorów i sedziów nordic walkingu:

Chorzów/ Katowice, Wrocław, Zielona Góra.

Inne miasta na indywidualne zamówienie.


Marcin Szulc - absolwent studiów magisterskich fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Sportowiec z zamiłowania, teoretyk i praktyk wpływu wysiłku fizycznego na organizm ludzki, instruktor i trener wielu aktywności ruchowych.
Wraz z żoną Heleną prowadzą jedną z największych grup fitness Nordic Walking w Polsce- MarszPoZdrowie.pl . Jako pierwsi w kraju utworzyli regularne treningi biegowe z kijami, połączyli marsze z kijami
z różnorodnymi formami treningu outdoorowego- zdrowy kręgosłup, pilates, crossfit czy trening funkcjonalny.

Jest koordynatorem kursów Instruktora Nordic Walking w Poznaniu, Bydgoszczy i w Gorzowie Wielkopolskim.


Aneta Dowiedczyk - właścicielka Nordic Sport & Events, organizator eventów i imprez masowych. Jedna z pierwszych szkoleniowców w Polsce. Certyfikowana Trener/Szkoleniowiec po Szkole Meritum w Katowicach.
Od 2006 roku regularnie uprawia nordic walking i zaraża innych pasją do marszów z kijami. Poprowadziła setki warsztatów, od lat prowadzi grupy i szkoli instruktorów.
Porusza Warszawę i nie tylko promując Nordic Walking gdzie tylko się da, włączając w to media, kina, teatry, stadiony, plaże, górskie doliny
i leśne ścieżki.
Jej motto treningowe to: dostrzec drugiego człowieka, poznać jego potrzeby i nauczyć Nordic Walking w czym pomaga jej wykształcenie: szkoła coachów i trenerów.
Znana z poczucia humoru i pozytywnego podejścia do życia i " sierżantowania". Jest koordynatorem szkoleń na województwa: mazowieckie, łódzkie i podlaskie...


Krzysztof Bączkowki - najlepszy przykład, że warto się u nasz szkolić. Absolwent szkoły Nord Walk, tak jak Ty teraz chciał się rozwijać. Dziś  swoimi umiejętnościami i werwą zaraża nordic walkingiem i wiedzą na jego temat. Absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego, specjalizacja Gimnastyka Korekcyjno – konpensacyjna.

W kwietniu 2013 r. założył Rzeszowską Akademię Sportu, instytucję szkoleniową zajmującą się kształceniem w zakresie form aktywności ruchowej, między innymi nordic walking, oraz różnych dyscyplin sportu.

W sierpniu 2014r. założył Niepubliczną Placówkę Kształcenia Ustawicznego „Akademia Polska” dla której, jako pierwszy w Polsce, opracował program kursów Instruktorskich z zakresu nordic walking, wg.  Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych,
po których nasi kursanci mogą otrzymać zaświadczenie MEN. 

Jeden z założycieli i obecny prezes klubu sportowego o nazwie: KlubSportu.pl, działającego w zakresie Nordic Walking, mogącego pochwalić się wieloma sukcesami na skalę ogólnopolską.


Krzysztof Walczak - instruktor z bogatą przeszłością sportową. Założyciel  portalu chodzezkijami.pl, w którym do teraz pełni funkcję redaktora naczelnego.

Od początku był zaangażowany w organizację imprez sportowych,
co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas regularnego prowadzenia zajęć spowodowało, że teraz jest nordicowym ekspertem. Jest organizatorem Pucharu Bałtyku oraz  wielu imprez
o zasięgu ogólnopolskim. od lat jest wszęsectiondzie tam gdzie dzieje się coś ważnego w temacie nordic walkingu. 


Koordynuje szkolenia na Pomorzu.  


Łukasz Wójcik - instruktor szkoleniowiec nordic walking i trener wielu specjalności z kilkunastoletnim doświadczeniem. Jeden z pierwszych szkoleniowców w woj. Zachodniopomorskim, absolwent szkoły Nord Walk Aleksandra Wilanowskiego.


Cechuje go kreatywność, elastyczność oraz skuteczność oraz doskonała organizacja szkoleń, której sposoby na pewno wykorzystasz w swoich zajęciach. Jest organizatorem szkoleń dla pracowników branży hotelarskiej oraz nauczycieli, pedagogów, trenerów, instruktorów sportu, studentów, absolwentów szkół średnich.

Organizuje warsztaty i szkolenia żonglerskie.


Koordynuje szkolenia w Szczecinie.