Aleksander Wilanowski, pionier nordic walkingu w Polsce, zaprasza na szkolenia!


Witaj w szkole instruktorów Nord Walk
Aleksandra Wilanowskiego

 •  13 lat w branży,
 • Tysiące godzin lekcyjnych,
 • Ponad 200 przeprowadzonych szkoleń,
 • Ponad 2000 absolwentów kursów instruktorskich,
 • Setki zorganizowanych treningów i pokazów,
 • Dziesiątki wykładów i prezentacji,
 • Szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem i pasją nauczania,
 • Baza zaprzyjaźnionych instruktorów, z którymi możesz współpracować,
 • Prace naukowe, wydana książka i film,
 • Współpraca z ośrodkami sportu, uczelniami i placówkami zdrowia,
 • Zjazdy tematyczne i wyjazdy integracyjne.
 • Renoma i uznanie w środowisku.

Aleksander Wilanowski, założyciel szkoły, to jeden z pierwszych instruktorów nordic walkingu w Polsce. Pasja, która zrodziła się jeszcze za studentckich czasów zmieniła się w firmę o nazwie Nord Walk. Już pierwsze 4 lata działalności to ponad 800 wyszkolonych instruktorów nordic walkingu. Dziś jest ich blisko 2000. Wśród nich fizjoterapeci, instruktorzy sportu. nauczyciele, wykładowcy akademiccy, lekarze  i studenci. Nasi absolwenci to najprężniej działający instruktorzy w kraju. organizują zawody, rajdy, szkolenia i treniingi w swoich regionach. Są naszą dumą i nadzieją polskiego nordic walkingu.

Aleksander Wilanowski jest również autorek ksiażki i filmu "Nordic walking dla każdego"


Sam mówi o sojej szkole w następujący sposób: "Radość z dzielenia się wiedzą, poznawania nowych ludzi i ich entuzjazmu uzależniła mnie. odkryłem w sobie, że bycie nauczycielem to coś wspaniałego.  Chcąc dalej robić to co sprawia mi największą radość postanowiłem rozszerzyć zakres szkoleń i korzystając z szerokiego grona zaprzyjaźnionych specjalistów stworzyłem  skołę objętą gwarancją zadowolenia i satysfakcji."

Zostań jednym z nas,
a nie będzies się nudzić.

Zobacz opinie naszych absolwentów.

Witam

Kurs był rewelacyjny zarówno pod względem organizacji jak i przekazu informacji "tutaj wielkie brawa dla prowadzącego:)". Jeszcze raz dziękuję za przekazaną wiedzę i spodziewaj się kursantów skierowanych od grupy z Owińsk:) Super pomysł z zaproszeniem niewidomego Pana, bardzo przydatna sprawa!

Pozdrawiam MirekJestem zachwycona Waszym szkoleniem. Żaden sport jaki uprawiałam - basen, tenis ziemny, jazda konna, siłownia, spinning, aerobik - nie dały mi tyle co jeden weekend z kijami. Czułam mięśnie, których wcześniej nigdy nie czułam:):):) Zaraziliście mnie swoją pasją do tego wspaniałego sportu.

Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia!

Ala


Cześć Olek!!

Szkolenie było fantastyczne, koleżanki w szkole pytaja mnie jak prawidłowo chodzić z kijkami, a ja jako INSTRUKTOR odwaznie tłumaczę i pokazuję. Dzięki za zdjęcia. Pozdrawiam i do zobaczenia!!!

 

Asia


Mam już pierwszych chętnych do nauki, oczywiście wśród znajomych, ale myślę że na początek to nawet lepiej.
Diękuję za miłe i niezapomniane wrażenia z tych dwóch intensywnych dni i pozdrawiam serdecznie :)

 Sylwia.Witam serdecznie.
Wrażenia po kursie są bardzo pozytywne.

Kompetentnie zorganizowane szkolenie, miła atmosfera i przyjemnie spędzony czas.
Pozdrawiam.
Krzysztof


Z radością wracam do zdjęć i nagrania z zajęć, bo za każdym razem wywołuje u mnie atak śmiechu. W głowie zostały mi miłe wspomnienia a w mięśniach kilkudniowe zakwasy. Było super! Wiele z kursowych ćwiczeń już wprowadziłam dzieciakom na zajęciach z nartami biegowymi. Bardzo im się podobały. Za wiedzę, miłą atmosferę oraz możliwość doszkalania -baaardzo dziękuję. Pozdrawiam i mam nadzieję - do zobaczenia.

 Barbara


Szkolenie było naprawdę super,niestety na drugi dzień poruszanie było troszkę utrudnione,
ale to tylko zachęca do dalszego chodzenia:) Bardzo pozytywnie:)
Pozdrawiam Natalia.

Buenos noches senior Instructor Olek :)
wielkie Dzięki za te dwa mroźne ale bardzo bogate w informacje i instruktarze dni. Przeleciały błyskawicznie ! Pogoda choc nie rozpieszczała, wcale nie przeszkadzała. Z kijami staram się chodzić jak tylko chwilę znajde.

BartekWitam
dzięki za fotki, a co do szkolenia to oceniam na 6 z plusem
Pozdrawiam serdecznie
Małgorzata


Witam!
Samopoczucie po szkoleniu - super, choć mięśnie bolały :) Ale warto było  i polecam każdemu.
Treningi codziennie aby technika była coraz lepsza.
Pozdrawiam
Emilia

NASZ ZESPÓŁ

Instruktor wykładowca nordic walkingu, instruktor odnowy biologicznej, szkoleniowiec masaży sportowych, klasycznych i relaksacyjnych, z pasji amator, nartorolek, trekkingu górskiego, narciarstwa biegowego i zjazdowego.

Instruktor Snowbordu, szkoleniowiec kursów animacji wolnego czasu wtym animatorów 50+, człowiek orkiestra jeśli chodzi o organizację imprez od 10 do 1000 osób.

Prowadzi kursy masażu klasycznego, ukraińskiego i zdrowotnego ze specjalnością medycyny chińskiej.

Skiing has been part of Sam’s life since he could walk, growing up in Morzine during the winters has given him lots of opportunity to ski and he has always…

I have over 25 years of teaching skiing (I started young!) Teaching in a number of different countries, including 12 winters in Steamboat Springs, Colorado, has opened my eyes to…

This is Sarah’s fourth season teaching skiing in Zermatt. Sarah learnt to ski at the age of 9 in Switzerland. Since then she has skied all over the world before returning to…

Vicky has been skiing since she could walk and learnt to ski in France. She spends the summers instructing Down Under or teaching English as a foreign language.

Heidi is a winter addict, with this being her 10th consecutive season! As well as teaching in Zermatt, she also works on the south island of New Zealand at Treble…

Steve loves skiing, enjoys travelling and has ski and teaching experience across Europe, USA, Canada, Australia and Japan including 7 seasons of teaching. Bringing a variety of knowledge from multiple…